KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

Bezpečná VPN

Prostor, který musíme zabezpečit se neustále zvětšuje. Práce z domova, služební cesty, co-workingové prostory a s tím spojené využívání cloudových služeb a přístup odkudkoliv. Dvěma slovy: nedefinovaný perimetr. Mimo perimetr se uživatelé setkávají se spoustou nových hrozeb a je zde vysoké riziko úniku dat i přihlašovacích údajů, které útočník může zneužít. Služba Secure VPN nabízí enterprise-grade řešení, na které se můžete spolehnout.

Proč zvolit Kaora Secure VPN?

Rychlé nasazení
Oproti nasazení on-premise řešení je nasazení cloudového řešení otázkou několika okamžiků a vyžaduje pouze distribuci klientů, která je zajištěná pomocí on-boarding portálu.

Vysoká dostupnost služeb
Díky robustnosti naší sítě a vysokému standardu technologií zajišťujících službu Secure VPN nabízíme SLA balíčky až do výše 99,99% garance a běh v režimu 24x7x365. Samozřejmostí je pak plná redundance všech komponent.

Škálování
V cloudu hostované řešení dokáže plynule uspokojit rostoucí poptávku po navýšení kapacity a propustnosti bez nutnosti vylepšovat nebo měnit stávající řešení.

Provozní náklady
Služba Secure VPN představuje předvídatelné provozní náklady bez velké jednorázové investice. Eliminuje náklady na pořízení, instalaci, personální zajištění a hosting on-premise řešení.

Automatické aktualizace
V rámci služby jsou zajištěné automatické aktualizace bezpečnostních definic a software. Pravidelné aktualizace jsou klíčové pro udržení bezpečného přístupu.

Funkce

Automatický Failover
Služba běží nad dvěma geograficky oddělenými datovými centry a pro zajištění maximální dostupnosti je v případě zjištění výpadku automaticky přepnutá na druhou lokalitu.

Zajištění bezpečného přístupu do internetu
Služba Secure VPN poskytuje zabezpečené připojení k internetu pro všechny uživatele nezávisle na jejich fyzické lokaci. Zajišťuje ochranu před známými i neznámými hrozbami, chrání před útoky, jako jsou man-in-the-middle a umožňuje aplikovat firemní zásady i mimo perimetr.

Autentizovaný přístup na firemní prostředky
Secure VPN umožňuje společnostem poskytovat bezpečný přístup na interní systémy pro zaměstnance i externí partnery ať se nacházejí kdekoliv. Přístup je možné řídit granulárně podle konkrétních uživatelů nebo skupin.

Vícefaktorové ověření
Nezbytnou součástí Secure VPN je také zajištění důvěryhodného ověření uživatelů. Napojení je možné na stávající řešení vícefaktorové autentizace, nebo firemní SSO. V rámci služby je také možné použít námi poskytnuté SSO.

Přidaná hodnota

Nejlepší zařízení na trhu
Služba je založená na špičkových technologiích od Palo Alto Networks. Díky této službě se tak zařadíte po boku největších světových firem, které v otázce kybernetické bezpečnosti sází právě na Palo Alto Networks. Na tyto technologie spoléhá 95 ze 100 největších firem na světě a celkově 71 % všech firem z TOP 2000. Kvalitu dokládají také výsledky nezávislých testů, jako jsou Gartner, Forrester a NSS Labs, kde pravidelně dosahují nejvyšších ocenění.

Reporting
V rámci služby je možnost dostávat pravidelné reporty o zjištěných hrozbách s jejich detailním popisem a dále reporty o využívání aplikací jednotlivými uživateli. Tyto reporty mohou sloužit jako podklad pro splnění norem a kontrolu dodržování firemních politik. Také je možné nastavit individuální reporting podle vašich potřeb.

Expertní nastavení
Instalace a nastavení bude provedené specialisty na poli kybernetické bezpečnosti. To vám zajistí maximální ochranu a ochrání investici díky využití plných kapacit řešení.

24×7 monitoring
Součástí služby je nepřetržitý monitoring dostupnosti a automatické řešení vzniklých problémů.

Způsob zapojení

Uživatelé se ke službě připojují pomocí endpoint VPN klienta Global Protect. Ověřování je možné napojit na vaše již existující SSO přes SAMLv2. Případně je v rámci služby možné poskytnou námi spravované SSO včetně vícefaktorové autentizace. Kromě zabezpečeného přístupu k internetu lze VPN využít i pro řízení přístupu k firemním prostředkům, které se k VPN koncentrátoru připojí pomocí servisního spojení.

Poptávka Kaora Secure VPN