HOSTINGOVÉ A CLOUDOVÉ SLUŽBY

Sdílený cloud

Proč využít sdílený Kaora cloud?

Vysoká dostupnost služeb
Díky robustnosti naší sítě a vysokému standardu serverů a datových úložišť na platformě HPE nejnovější generace nabízíme SLA balíčky až do výše 99,99% garance a běh v režimu 24x7x365. Samozřejmostí je pak plná redundance všech komponent.

Žádná starost o hardware
V případě využití Kaora cloudu přenecháváte starost o hardware zcela na nás a jen konzumujete vyhrazenou kapacitu datových úložišť a virtuálních serverů.

Vysoká flexibilita
Díky dostatečné velikosti Kaora cloudu je možné dostatečně rychle navyšovat a snižovat kapacitu poskytovaných služeb. V případě datových úložišť navíc nabízíme i možnost zcela dedikovaných storagí pro náročné zákazníky.

Management rozhraní
Součástí našeho cloudu je i přehledné management rozhraní, které umožňuje vytvářet a ovládat jednotlivé virtuální servery, a poskytuje přehled o aktuálním využití v reálném čase.

Prémiová konektivita
Součástí služby je prémiová, garantovaná konektivita, přičemž každý ze serverů pohánějící cloud je připojen nejméně 2x10Gbps rozhraními. V případě speciálních požadavků jsme pak schopni připojit jednotlivé servery až do kapacity 2x100Gbps.

Máte zájem o cenovou nabíku Kaora cloudu?

Nabízíme pronájem vyhrazené kapacity v privátním, vysoce dostupném cloudu Kaory.

Poptávka cloudových služeb