Zpět na úvod

Datové okruhy

Vedle standardní IP konektivity zajišťujeme i vybudování a provoz datových okruhů ve více variantách.

Proč využívat datové okruhy od Kaory?

Přes 20 let na trhu

První datové okruhy jsme zřizovali pro naše klienty již v roce 2004.

Vysoká flexibilita

Naše síť je postavena na nejmodernějších 400G technologiích, které umožňují realizovat různé druhy datových okruhů na různých rychlostech.

Vysoká dostupnost služeb

Díky robustnosti naší sítě nabízíme SLA balíčky až do výše 99,999% garance a běh v režimu 24×7×365. Samozřejmostí je pak plná redundance všech komponent.

Inteligentní monitoring

Aktivní prvky sítě jsou monitorovány na principu streamované telemetrie. Díky tomu mají naši administrátoři komplexní přehled o událostech v síti v reálném čase, což jim umožňuje reagovat okamžitě na mimořádné události.

KAORA - Datové okruhy

Varianty datových okruhů:

L2 okruh

L2 okruh je nejzákladnějším typem datového okruhu, který zpravidla předáváme jako privátní VLAN na připojovacích uzlech sítě Kaora.

L3 okruh

Typicky pro zákazníky, kteří provozují například hostingové nebo cloudové služby, nabízíme připojení na L3 vrstvě. Součástí služby může být např. i rozsah IP adres ze sítě Kaora, případně některá z dalších služeb.

EVPN as a Service

Pro společnosti hledající kombinaci L2 a L3 služeb, které zároveň vyžadují možnosti segmentace sítě. Zákazník je připojen na L3, ale prostřednictvím VxLAN dostává možnost dalšího dělení sítě.

Síť Kaora

Páteřní síť Kaora je postavena na 400G technologii a zajišťuje routing pomocí BGP. Přístupové body sítě Kaora jsou propojeny do kruhové topologie. Všechny aktivní prvky sítě jsou propojeny nejméně dvěma nezávislými propoji pro zajištění redundance, která je navíc zajištěna právě kruhovou topologií.

Jednotlivé připojovací uzly sítě Kaora jsou umístěny ve všech významných datových a peeringových centrech v ČR, a díky tomu je snadná možnost propojení s dalšími sítěmi z řad ISP, poskytovatelů obsahu, nebo internetových médií.

Nabízíme připojení k internetovým službám v České republice, na Slovensku a v zahraničí. Každý zákazník si může libovolně zvolit kombinaci připojených datových kapacit do jednotlivých regionů.

Zákazníci mohou zvolit připojení na portech o rychlostech

1 / 10 / 25 / 40 / 100 / 400 Gbps

Poptávkový formulář

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se Vám ozveme co nejdříve!