Zpět na úvod

Sdílený Kaora cloud

Nabízíme pronájem vyhrazené kapacity v privátním, vysoce dostupném cloudu Kaory.

Proč využít náš cloud?

KAORA - Ikona - Vysoká dostupnost a kvalita služeb

Vysoká dostupnost a kvalita služeb

Díky robustnosti naší sítě a vysokému standardu serverů a datových úložišť na platformě HPE nejnovější generace nabízíme SLA balíčky až do výše 99,99% garance a běh v režimu 24x7x365. Samozřejmostí je pak plná redundance všech komponent včetně synchronní replikace dat napříč minimálně 2 nezávislými lokalitami.

KAORA - Ikona - Hardware

Žádná starost o hardware a obslužný software

V případě využití Kaora cloudu přenecháváte starost o hardware zcela na nás a jen konzumujete vyhrazenou kapacitu datových úložišť a virtuálních serverů.
KAORA - Ikona - Doplňkové služby

Široká nabídka doplňkových služeb

Disponujeme širokou nabídkou doplňkových služeb (zálohování, WAF, AntiDDoS, atd.)

KAORA - Ikona - Vysoká flexibilita

Vysoká flexibilita

Díky dostatečné velikosti Kaora cloudu je možné dostatečně rychle navyšovat a snižovat kapacitu poskytovaných služeb. V případě datových úložišť navíc nabízíme i možnost zcela dedikovaných storage pro zákazníky se speciálními požadavky.
KAORA - Ikona - Management rozhraní

Management rozhraní

Součástí našeho cloudu je i přehledné management rozhraní, které umožňuje vytvářet a ovládat jednotlivé virtuální servery, a poskytuje přehled o aktuálním využití v reálném čase.
KAORA - Ikona - Prémiová kvalita

Prémiová konektivita

Součástí služby je prémiová, garantovaná konektivita, přičemž každý ze serverů pohánějící cloud je připojen nejméně 2x10Gbps rozhraními. V případě speciálních požadavků jsme pak schopni připojit jednotlivé servery až do kapacity 2x100Gbps.

KAORA - Ikona - Operační systém

Podpora operačních systémů a ISO image

V Kaora cloudu můžete bezproblémově provozovat různé varianty Windows, Linux či BSD. Zároveň podporujeme nahrávání a instalaci z vlastních ISO imagí.

KAORA - Ikona - Síť

Softwarově definovaná síť (SDN)

Kaora cloud využívá pokročilé technologie SDN, takže je možné vytvořit bezpečnou, plně virtualizovanou síť, například pro potřeby segmentace jednotlivých služeb, pokročilého zabezpečení či analýzy datového provozu.

Jak vypadá náš Kaora cloud?

Poptávkový formulář

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se Vám ozveme co nejdříve!