Zpět na úvod

Zabezpečení koncových bodů

Ochrana koncových bodů v naší nabídce zahrnuje technologie SentinelOne a PaloAlto, které jsou dlouhodobými leadery trhu v této oblasti, a poskytují stabilní ochranu proti neustále se rozvíjejícím kybernetickým hrozbám.

Proč si pořídit ochranu koncových bodů od Kaory?

KAORA - Ikona - Vždy o krok napřed

Vždy o krok napřed

Díky neustálému sledování globálních hrozeb a aktualizacím v reálném čase poskytují námi dodáváné systémy kontinuální preventivní obranu před novými hrozbami. Obě nabízená řešení chrání před nejnovějšími kybernetickými riziky a Vaše podnikové prostředí tak zůstává chráněné před viry, malware, ransomware i zero-day útoky.

KAORA - Ikona - Autonomní reakce

Autonomní reakce na hrozby bez zpoždění

Nabízená řešení pro ochranu koncových bodů jsou plně automatizovaná a využívají pokročilou umělou inteligenci a strojové učení. V případě detekce hrozby zasáhnou bez nutnosti další interakce a riziko zneutralizují.

KAORA - Ikona - Detekce anomálií

Analýza chování a detekce anomálií

Pokročilá analýza chování a detekce anomálií umožňuje reagovat i na nestandardní hrozby. Instalovaní agenti neustále monitorují chování uživatelů i jednotlivých systémů a reagují s vysokou přesností na odchylky, které by mohly představovat bezpečnostní riziko.

KAORA - Ikona - Cloudová bezpečnost

Cloudová bezpečnost

Ochranu koncových bodů lze integrovat i v prostředí cloudové infrastruktury. Nejde tudíž jen o bezpečnost koncových stanic, ale i serverů, kontejnerů a jednotlivých aplikací, bez ohledu na to v jakém prostředí běží.

KAORA - Ikona - Management a reporting

Centralizovaný management a reporting

Veškerou infrastrukturu využívající ochranu koncových bodů lze sledovat z centralizovaného managementu včetně možností pokročilého reportingu. V reálném čase získáte informace o bezpečnostní situaci v celé infrastruktuře, bezpečnostních incidentech i stavu dodržování předpisů.

KAORA - Ikona - Ochrana

Ochrana před zero-day útoky

Díky pokročilé heuristické analýze nabízí jak SentinelOne, tak PaloAlto řešení ochranu před tzv. zero- day útoky. Neustále se měnící kyberbezpečnostní situace tak neohrozí Vaše podnikání.

Poptávkový formulář

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se Vám ozveme co nejdříve!