DATOVÉ SLUŽBY

Internetová konektivita

Proč využít konektivitu od Kaory?

Více než 15 let zkušeností
První klienty jsme do sítě Kaora připojovali již v roce 2004.

Vysoká dostupnost služeb
Díky robusnosti a vysokému standardu naší sítě nabízíme SLA balíčky až do výše 99,99% garance a běh v režimu 24x7x365.

Široká nabídka portů a možnosti připojení
Nabízíme připojení na portech 1/10/25/40/100/400 Gbps. Zároveň umožňujeme připojení jak Vašeho AS s Vašimi vlastními rozsahy, tak možnost využití adresních rozsahů Kaory.

Důvěryhodný operátor
Jsme aktivním členem projektu FENIX, který sdružuje významné poskytovatele služeb a umožňuje jim lépe zabezpečit provoz i v těch nejkritičtějších situacích.

Připojení téměř kdekoliv
Naše síť je přítomna prakticky ve všech významných datových centrech v ČR. Zároveň jsme členy NIX a máme celou řadu přímých peerů s velkým množstvím mezinárodních i regionálních ISP. Naše služby jsou tak dostupné po celém území České republiky.

Varianty konektivity

Mixovaná IP konektivita
Mixovanou IP-konektivitu s podporou BGP routingu nabízíme jako kombinaci přímého propojení v rámci českých peeringových uzlů, přímých propojů s lokálními poskytovateli služeb a propojením více tranzitních operátorů v dohodnutém poměru.

ČR/SR konektivita
Pro konektivitu do ČR/SR využíváme primárně přímého propojení v rámci českých peeringových uzlů, a také přímých propojů s dalšími významnými poskytovateli služeb v ČR a SR.

Tranzitní konektivita
Naše síť je napřímo propojena s významnými Tier 1 a Tier 2 mezinárodními operátory. Nabízíme vysokokapacitní tranzitní konektivitu s možností georedundantního rozdělení provozu přes kombinaci více peerů.

Poptávka IP konektivity

Síť Kaora

Páteřní síť Kaora je postavena na 400G technologii a zajišťuje routing pomocí BGP. Přístupové body sítě Kaora jsou propojeny do kruhové topologie. Všechny aktivní prvky sítě jsou propojeny nejméně dvěma nezávislými propoji pro zajištění redundance, která je navíc zajištěna právě kruhovou topologií.

Jednotlivé připojovací uzly sítě Kaora jsou umístěny ve všech významných datových a peeringových centrech v ČR, a díky tomu je snadná možnost propojení s dalšími sítěmi z řad ISP, poskytovatelů obsahu, nebo internetových médií.

Nabízíme připojení k internetovým službám v České republice, na Slovensku a v zahraničí. Každý zákazník si může libovolně zvolit kombinaci připojených datových kapacit do jednotlivých regionů.

Zákazníci se mohou připojit na portech o rychlostech 1/10/25/40/100/400 Gbps.