HOSTINGOVÉ A CLOUDOVÉ SLUŽBY

Privátní a hybridní cloud

Proč si od nás nechat postavit privátní cloud?

Vysoká dostupnost a kvalita služeb
Všechny naše služby stavíme jako prémiové a vysoce dostupné – to znamená vysoce robustní síť (na platformě Arista a HPE), vysoký standard serverů a datových úložišť (využíváme technologie HPE nejnovější generace), SLA balíčky až do výše 99,99% garance a běh v režimu 24x7x365. Samozřejmostí je pak plná redundance všech komponent.

Žádná starost o hardware a obslužný software
Zcela se postaráme o instalaci, běh a servis hardware i software vrstvy. Vy tak už jen konzumujete vyhrazenou kapacitu datových úložišť a výpočetních prostředků.

Výběr z více technologií
Typicky stavíme privátní cloudy na technologiích KVM, Kubernetes a VMWare. V případě požadavků jsme ale schopni postavit i cloud na technologiích OpenStack a OpenNebula.

Vysoká flexibilita
Běžně držíme skladem dodatečné množství hardware, takže není žádný problém flexibilně navyšovat kapacitu využívaných služeb. Zároveň jsme schopni vykrýt i mimořádné události, kdy potřebujete dodatečnou kapacitu jen na omezenou dobu.

Management rozhraní
Standardní součástí každého privátního cloudu jsou přehledná management rozhraní poskytující mimo jiné detailní informace o běhu v reálném čase, jakož i aplikační rozhraní pro připojení Vašich automatizačních nástrojů.

Prémiová konektivita
Součástí služby je prémiová, garantovaná konektivita, přičemž každý ze serverů v cloudu je připojen nejméně 2x10Gbps rozhraními. V případě speciálních požadavků jsme pak schopni připojit jednotlivé servery až do kapacity 2x100Gbps.

Jste pro nás partner
Každý zákazník je pro nás dlouhodobým partnerem, který vyžaduje individuální přístup a má své individuální potřeby. Pomůžeme Vám s analýzou Vašich požadavků, návrhem nejvýhodnějšího možného řešení i průběžnými změnami v poskytovaném řešení tak, jak je budete potřebovat.

Propojení s AWS
Jako jedni z mála v ČR nabízíme přímé propojení a integraci Vašeho cloudu s AWS. To umožňuje lepší zabezpečení, snížení latencí i úsporu za přenesená data.

Privátní cloud na míru pro Vaši organizaci

Potřebujete pro svou organizaci vystavět privátní, zcela dedikovaný cloud? Žádný problém, rádi Vám takový navrhneme, postavíme a budeme provozovat!

Poptávka služeb privátního cloudu