Zpět na úvod

Privátní a hybridní cloud

Potřebujete pro svou organizaci vystavět privátní, zcela dedikovaný cloud? Žádný problém, rádi Vám takový navrhneme, postavíme a budeme provozovat!

Proč si od nás nechat postavit privátní cloud?

KAORA - Ikona - Vysoká dostupnost a kvalita služeb

Vysoká dostupnost a kvalita služeb

Všechny naše služby stavíme jako prémiové a vysoce dostupné – to znamená vysoce robustní síť (na platformě Arista), vysoký standard serverů a datových úložišť (využíváme technologie HPE nejnovější generace), SLA balíčky až do výše 99,99% garance a běh v režimu 24x7x365. Samozřejmostí je pak plná redundance všech komponent.

KAORA - Ikona - Hardware

Žádná starost o hardware a obslužný software

Zcela se postaráme o instalaci, běh a servis hardware i software vrstvy. Vy tak už jen konzumujete vyhrazenou kapacitu datových úložišť a výpočetních prostředků.

KAORA - Ikona - Výběr z více technologií

Výběr z více technologií

Typicky stavíme privátní cloudy na technologiích KVM, Kubernetes a VMWare.

KAORA - Ikona - Vysoká flexibilita

Vysoká flexibilita

Běžně držíme skladem dodatečný hardware, takže není žádný problém flexibilně navyšovat kapacitu využívaných služeb. Zároveň jsme schopni vykrýt i mimořádné události, kdy potřebujete dodatečnou kapacitu jen na omezenou dobu.

KAORA - Ikona - Management rozhraní

Management rozhraní

Standardní součástí každého privátního cloudu jsou přehledná management rozhraní poskytující mimo jiné detailní informace o běhu v reálném čase, jakož i aplikační rozhraní pro připojení Vašich automatizačních nástrojů.

KAORA - Ikona - Prémiová kvalita

Prémiová konektivita

Součástí služby je prémiová, garantovaná konektivita, přičemž každý ze serverů v cloudu je připojen nejméně 2x10Gbps rozhraními. V případě speciálních požadavků jsme pak schopni připojit jednotlivé servery až do kapacity 2x100Gbps.

KAORA - Ikona - Škálovatelné řešení

Jste pro nás partner

Každý zákazník je pro nás dlouhodobým partnerem, který vyžaduje individuální přístup a má své individuální potřeby. Pomůžeme Vám s analýzou Vašich požadavků, návrhem nejvýhodnějšího možného řešení i průběžnými změnami v poskytovaném řešení tak, jak je budete potřebovat.

Hybridní cloud

Součástí naší standardní nabídky je i výstavba privátního cloudu s připojením k našemu veřejnému cloudu. To Vám umožní například využívat dodatečné zdroje bez nutnosti rozšiřování privátní infrastruktury či zvyšovat redundanci a dostupnost služeb s minimálními náklady. Zároveň uvidíte celou svou infrastrukturu v jednom rozhraní, v rámci jednoho kontraktu a jednotných SLA garancí.

Poptávkový formulář

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se Vám ozveme co nejdříve!