Zpět na úvod

Zálohování – Veeam Backup & Replication

Nabízíme pronájem licencí a zálohovací kapacity Veeam Backup & Replication, jednoho z nejuniverzálnějších zálohovacích systémů na světě.

Proč zálohovat pomocí platformy Veeam?

KAORA - Ikona - Zálohování je základ

Zálohování je základ

Kvalitní zálohy jsou základní obranou před poškozením či ztrátou dat. Díky tomu jsou ale i jedním z nejběžnějších cílů v případě kybernetického útoku, a proto je potřeba využít spolehlivé, garantované a prověřené řešení, jakým je platforma Veeam.

KAORA - Ikona - Hardware

Podpora široké škály platforem

Platforma Veeam se řadí mezi nejuniverzálnější řešení na trhu. Můžete zálohovat virtuální servery, fyzické servery, pracovní stanice, NAS úložiště, vybrané enterprise aplikace, zdroje ve veřejných cloudech (virtuální servery, databáze, soubory apod.), data v Office 365, atd.

KAORA - Ikona - Management rozhraní

Přehled o všem v jednom rozhraní

V jedné konzoli a v reálném čase budete mít vždy přehled o všech zálohách, jejich průběhu i přístup k okamžité obnově dat. Platforma Veeam zároveň umožňuje integrovat pokročilou ochranu proti ransomware a dalším hrozbám.

KAORA - Obnova dat

Snadná a automatizovaná obnova dat

Nástroje pro obnovu dat umožňují celý automatizovat celý proces a vrátit se ke svým zálohám bezpečným způsobem. Zapomeňte na chyby způsobené manuální neorchestrovanou prací administrátorů náchylnou na lidské chyby.

KAORA - Ikona - Licence

Licence formou pronájmu a zálohovací kapacita s garancemi

Již není nutné platit jednorázově vysoké částky za licence a hardware. Kaora jakožto Veeam Cloud & Service Provider nabízí potřebné licence formou měsíčního pronájmu a zálohovací kapacitu formou garantované bezpečné cloudové služby, kde platíte jen za to, co reálně využíváte.

Poptávkový formulář

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se Vám ozveme co nejdříve!