Zpět na úvod

Zabezpečená konektivita a VPN

Kromě běžné konektivity je součástí nabídky Kaory i její vysoce zabezpečená verze. V takovém případě prochází každý datový packet nejmodernějším next-generation firewallem, což zajišťuje pokročilou ochranu proti neustále se vyvíjejícím kybernetickým hrozbám. Součástí služby pak může být i VPN koncentrátor pro bezpečné připojení zaměstnanců a spolupracovníků odkudkoliv na světě. Vše je následně možné propojit do jedné velké podnikové sítě s pokročilými pravidly, kde je veškerý datový provoz kontrolován a kybernetické hrozby filtrovány v reálném čase.

Proč si nechat zabezpečit konektivitu od Kaory?

KAORA - Ikona - Ochrana

Ochrana perimetru next-generation firewallem

Všechen datový provoz projde nejmodernějšími next-generation firewally, které jsou vybaveny pokročilou detekcí hrozeb a mechanismy pro jejich eliminaci. Zajistěte svoji síť proti kybernetickým hrozbám bez nutnosti velkých jednorázových investic.

KAORA - Ikona - VPN

VPN koncentrátor jako součást služby

Vaši zaměstnanci a spolupracovníci se budou moci bezpečným způsobem připojit k podnikové síti. I jejich datový provoz bude kontrolován, a neohrozí Vás tak ani napadený počítač či jiné zařízení.

KAORA - Ikona - End to End šifrování

Robustní end-to-end šifrování

Veškerá data, která se posílají z jedné lokality na jinou či prostřednictvím VPN jsou zabezpečeny robustním šifrováním. Nemusíte se tak bát toho, že je někdo v cestě odposlouchává.

KAORA - Ikona - Multi-factor ověření

Multi-Factor Autentizace

Součástí dodávky VPN služeb může být i vícefaktorové ověřování. Neohrozí Vás tak ani únik hesel Vašich zaměstnanců a spolupracovníků.

KAORA - Ikona - Škálovatelné řešení

Škálovatelná řešení, která se přizpůsobí Vašim požadavkům

Není nutné, abyste v případě zvýšení požadavků na propustnosti nebo počet připojených klientů pořizovali nová hardwarová zařízení. Službu Vám dokážeme průběžně škálovat dle Vašich potřeb i po malých krůčcích

Poptávkový formulář

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se Vám ozveme co nejdříve!