Zpět na úvod

SIEM na míru

Vaší organizaci rádi dodáme SIEM (Security Information and Event Management) formou služby, postavený přesně na míru Vašim unikátním potřebám, a to s využitím nejmodernějších prověřených technologií.

Proč si nechat postavit SIEM na míru od Kaory?

KAORA - Ikona - Řešení na míru

Řešení přesně na míru Vašim potřebám

Velice dobře chápeme, že každá organizace má specifické potřeby. Naši specialisté ve spolupráci s Vámi navrhnou řešení, které přirozeným způsobem zapadne do Vaší infrastruktury, a zároveň poskytne bezkonkurenční vhled do bezpečnosti Vašeho prostředí.

KAORA - Ikona - Detekce anomálií

Detekce hrozeb a reakce na ně v reálném čase

Námi dodávané SIEM řešení pracuje v reálném čase, a zajišťuje tak okamžitou reakci v případě detekce jakéhokoliv potenciálního bezpečnostního incidentu. Využít můžete nástroje pro pokročilou analýzu a korelaci dat z Vaší sítě, a snadno tak identifikovat veškeré anomálie a bezpečnostní hrozby.

KAORA - Ikona - Síť

Integrace s existujícími systémy a jedno prostředí

Každý SIEM, který dodáváme, je vždy přirozeným způsobem integrovaný do Vaší stávající infrastruktury. Ať už využíváte firewally, antivirová řešení, řešení pro ochranu koncových bodů, servery a síťová zařízení či jakékoliv další technologie a nástroje, výstupy z nich dostanete v jednom konsolidovaném dashboardu s kompletní sadou nástrojů pro jejich další analýzu a zpracování.

KAORA - Ikona - Management rozhraní

Snadná auditovatelnost a reporting

SIEM významným způsobem usnadňuje kontrolu splnění regulatorních požadavků a procesní audit. Reporty, přehledy o uživatelských aktivitách a další výstupy přizpůsobíme přesně Vašim potřebám. Navíc je budete mít po ruce kdykoliv a v reálném čase.

KAORA - Ikona - Management a reporting

Vždy aktuální informace o hrozbách

Vedle standardních a vlastních pravidel pro detekci hrozeb a anomálií a nasazení honeypotů ve Vašem prostředí napojíme celé řešení v reálném čase i na databáze třetích stran, takže Vám neunikne žádná bezpečnostní hrozba.

KAORA - Ikona - Správa řešení

Správa a provoz SIEMu

V případě, že nedisponujete vlastním personálem, který by dokázal sledovat a vyhodnocovat data v SIEMu, umíme jako součást služby dodat i vyškolený team expertů, kteří se o vše postarají v reálném čase.

KAORA - Ikona - Škálovatelné řešení

Škálovatelná řešení, které se přizpůsobí Vašim požadavkům

Není nutné, abyste v případě, že Vaše prostředí vyroste, investovali pro udržení funkce SIEMu do nákupu nových hardwarových zařízení či licencí. SIEM formou služby Vám dokážeme průběžně škálovat dle Vašich potřeb i po malých krůčcích.

Jak vypadá naše SIEM na míru?

Poptávkový formulář

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se Vám ozveme co nejdříve!