Zpět na úvod

Nestandardní řešení na míru a integrační služby

Celá řada našich zákazníků má své specifické potřeby a požadavky. Jsme proto zvyklí stavět a provozovat vysoce individualizovaná řešení – ať už z pohledu systémové architektury, anebo extrémní náročnosti z hlediska výpočetní náročnosti či datového provozu.

Můžete se tak u nás běžně setkat s cloudovými řešeními připravenými na extrémní škálování, které provozujeme například pro mediální domy, jakož i se systémy pro distribuci obsahu prostřednictvím naší vysokokapacitní sítě stavěné na stovky gigabitů provozu.

Našim zákazníkům z řad ISP jsme navíc připraveni poskytnout veškeré služby od datové konektivity, datových okruhů, až po Data Retention jako službu či například i na míru postaveném CGNAT řešení formou služby.

KAORA - Nadstandardní řešení

Kromě toho prostřednictvím naší mateřské společnosti Netigo nabízíme integrace na poli síťových a IT infrastruktur, kybernetické bezpečnosti a celkový IT outsourcing.

Do hlavního portfolia našeho integrátora patří především výrobci jako Arista Networks, Palo Alto, Juniper Networks a HPE. Poradíme si ale i s integrací technologií jiných výrobců (CISCO, Huawei, apod.).

Jsme společnost disponující týmem odborníků s dlouholetou praxí v oboru, a díky našim rozsáhlým zkušenostem a široké spolupráci s výše uvedenými vendory tak nabízíme bezkonkurenční kvalitu služeb a znalostí.

Neváhejte nás proto kontaktovat ani pokud máte silně individuální potřeby a velmi specifické požadavky na síťovou či jinou IT infrastrukturu.

Poptávkový formulář

Máte již konkrétní dotaz? Napište nám a společně najdeme to správné řešení

7 + 3 =